Shimano Linkglide

LINKGLIDE poskytuje bezproblémové řazení a výkon při šlapání. Je vyroben tak, aby vydržel.

LINKGLIDE byl vyvinut pro bezstarostnou jízdu a příjemné zážitky z provozování vyvíjejících se typů kol a jízdních stylů. Jedná se o výjimečně odolné hnací ústrojí, které je konstruováno tak, aby vydrželo každodenní trvalé namáhání a poskytovalo dlouhotrvající výkon hnacího ústrojí pro všestranná jízdní kola a elektrokola s vysokým kroutícím momentem.

Kazeta s robustně navrženou konstrukcí plynule řadí nahoru a dolů a zároveň výrazně snižuje opotřebení hnacího ústrojí. LINKGLIDE je dokonalý pohon pro všestranné použití, který poskytuje dlouhotrvající výkon.

Životnost hnacího ústrojí je zásadní pro elektrokola s vysokým krouticím momentem a pro každodenní uživatele, kteří mohou jezdit na stejném převodovém ústrojí několik měsíců nebo let. LINKGLIDE poskytuje hladké a přesné řazení, které vydrží déle než kdykoli předtím.

Přepracované zuby kazety LINKGLIDE mají podstatně silnější základnu a jedinečné zkosení, které výrazně zvyšuje odolnost proti opotřebení při použití s vysokým kroutícím momentem. Toto zvýšení odolnosti kazety prodlužuje výkon a prodlužuje dobu, než začne docházet k přeskakování řetězu způsobenému opotřebením.

Klíčové vlastnosti LINKGLIDE

  • Plynulé, přesné řazení a výkon při šlapání, s dlouhou životností.
  • Optimalizovaná konstrukce.
  • Robustní zuby kazety odolávají poškození při řazení a jízdě při vysokém točivém momentu.

Linkglide vs hyperglide plus

  • Link glide – hladší řazení, deslší životnost, vyšší hmotnost
  • Hyperglide+ – Rychlejší řazení, nízká hmotnost
  • Hyperglide – starší technologie kterou postupně nahrazuje hyperglide+ a link glide

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *